Yıldızı Parlayan Özge Yağız’ın Biricik Partneri Burak Berkay Akgül’den Kalpleri Eriten Bir Kutlama Geldi

Safir dizisinin başrol oyuncularından Özge Yağız, 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde, Yıldızı Parlayan Oyuncu Ödülünün sahibi oldu. Sosyal medyada Yağız adına birçok tebrik geldi fakat bir tanesi vardı ki o en özeliydi. Özge Yağız’ın biricik partneri Burak Berkay Akgül, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı tebrik ile görenlerin kalplerini eritti. 

İşte detaylar ?

Hepimizin büyük bir merakla beklediği 49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri dün gece ortalığı yıktı geçti biliyorsunuz ki.

Gerçekleştirilen muhteşem törende ödüller sahiplerini buldu! Hepimizin “Acaba bu sene kim alacak?” diye beklediği bir kategori vardı ama…

Tabii ki bu kategori Yıldızı Parlayanlar kategorisiydi. Bu kategorideki ödüle layık görülen dört isim, son dönemlerde başarılarını sıkça konuştuğumuz Sıla Türkoğlu, Özge Yağız, Sinay Barlas ve Caner Topçu oldu.

Son dönemlerin en beğenilen oyuncularından Simay Barlas’ın partneri Halit Özgür Sarı, Barlas’ın bu başarısını kutlamadan geçmedi.

Halit Özgür Sarı gibi partnerinin başarısını es geçmeyen bir isim daha vardı. Bu isim tabii ki Özge Yağız’ın biricik partneri Burak Berkay Akgül’dü.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile partneri Özge Yağız’ı tebrik eden Burak Berkay Akgül, hepimizin gözlerinden kalpler çıkarttı desek yeridir.

İşte Burak Berkay Akgül’ün “Helal olsun sana bee!” dedirten o paylaşımı ?

Akgül’ün partnerine yaptığı bu jest üzerine adeta sosyal medya halkı coştu ve paylaşımı yorum yağmuruna tuttu?

Siz Burak Berkay Akgül’ün paylaşımını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx