Fantezi Kıyafetleri Giyerek Kadınları Korkutan Bahçıvana Mahkemeden Çok İlginç Bir Ceza Verildi

Geçtiğimiz günlerde Birleşik Krallık’ta eşine az rastlanır bir mahkeme görüldü. Sokaklarda fantezi kıyafetlerde dolaşan bir bahçıvana çok ilginç yasaklar getirildi. Detaylar içerikte!

Kaynak: https://www.indyturk.com/node/671876/…

Geçtiğimiz gün Birleşik Krallık’taki bir mahkeme bir bahçıvana duyanların çok şaşıracağı bir yasak getirdi.

Bristol Somerset’te bahçıvanlık yapan 32 yaşındaki Joshua Hunt adlı bir erkek, halka açık yerlerde fantezi kıyafeti giyerek kadınları korkutuyordu.

Görgü tanıklarının anlattığına göre Hunt ilk defa 5 yıl önce ortaya çıkmıştı ve yüzünde maske ve simsiyah lateks kıyafetle geceleri Somerset’in köylerinde dolaşıyordu.

Ayrıca Hunt’un topalladığına, kendini yerlere ve arabaların önüne attığına ve garip sesler çıkardığına dair polise çok sayıda şikayet gelmişti.

9 Mayıs’ta bir kadının kullandığı arabanın önüne kendini attıktan sonra gözaltına alınan Hunt, polise verdiği ifadede kullandığı ilaçlar nedeniyle psikolojik sorunlar yaşadığını öne sürmüştü.

27 Ekim’de Hunt mahkemeye çıkarıldı ve halk arasında endişe ve korku yaratmak ve tacizden suçlu bulundu. Dün görülen davada Hunt’un, cinsel risk oluşturduğu gerekçesiyle halka açık yerlerde siyah fantezi kıyafeti giyerek emeklemesi yasaklandı.

5 yıl boyunca fantezi kıyafeti giyip dolaşamayacak

Bristol Sulh Ceza Mahkemesi’nde görülen davada verilen karara göre Hunt’ın 5 yıl boyunca halka açık yerlerde emeklemesi, yerlerde kıvranması, sürüklenmesi siyah fantezi kıyafetler giymesi ve tıbbi durumlar hariç maske takması yasaklandı.

Fetiş kıyafetleri de dahil olmak üzere siyah herhangi bir kombin giymesi yasaklanan 32 yaşındaki bahçıvan eğer bu yasakları ihlal ederse cinsel risk teşkil ettiği gerekçesiyle hapse girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx