Willian Arao: Gelmeden önce Alex de Souza ile konuştum

Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden Willian Arao, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“JESUS BANA TAKIMIN HEDFLERİNDEN BAHSETTİ”
“Burada olmak benim için bir onur. Bir rüya gerçeğe dönüştü. Elimden gelen her şeyi yapacağım. 8 ay Barcelona’da deneme antrenmanlarına çıkmıştım. Jorge Jesus bana bu takımın hedeflerinden bahsetmişti. Benden ne beklediğinden bahsetti. Bunları en iyi şekilde göstermek istiyorum. Ben baskı altında oynamaya alışığım. Bir şampiyonluk hasreti var. Bunun için hazırım.

“ALEX İLE KONUŞTUM”
“Hiç şüphe yok ki Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük takımı ve en çok şampiyon olan takımı. Gelmeden önce Alex ve Aurelio ile konuştum. Baskı altında oynamaya alışığım. Umarım derbileri ve bütün maçları kazanıp şampiyon oluruz.”

“Jorge Jesus’u çok iyi tanıyorum ve oyunculardan ne beklediğini biliyorum. Oyunculardan hep yüksek konsantrasyon ister. En iyi seviyemizde ne zaman oluruz bilmiyorum ancak şu anda takım gayet iyi seviyede.”

“Çok heyecanlı ve mutluyum. Çok iyi karşılandım. Önümüzdeki günlerde ailem de gelince daha da mutlu olacağım.”

“JESUS BENİ GENELDE ÖN LİBERO OYNATIR”
“Brezilya’da ön libero pozisyonunda oynuyordum ancak savunmada da oynayabilirim. En iyi performansımı ön liberoda gösterdim ancak hocamız beni nerede oynatırsa en iyi performansımı vermeye çalışırım. Jesus beni genelde ön libero oynatır.”