Ünlü oyuncu beyin kanaması geçirdi! İşte son sıhhat durumu

Birçok tiyatro oyunu, dizi ve sinema sinemasında rol alan Hülya Gülşen’in geçtiğimiz Ağustos ayında beyin kanaması geçirdiği anlaşıldı. Hayata tekrar tutunan Hülya Gülşen, son sıhhat durumunu Instagram paylaşımıyla duyurdu.

ÜNLÜ OYUNCU SEVENLERİNİ KORKUTTU

56 yaşındaki usta oyuncu Hülya Gülşen sevenlerini korkuttu. Usta oyuncu Instagram paylaşımıyla geçtiğimiz Ağustos ayında beyin kanaması geçirdiğini duyurdu. Kendisi üzere kızı Naz Çağla Irmak da oyuncu olan Hülya Gülşen, kızıyla fotoğrafını paylaşarak ”Hayat bana ikinci bir baht verdi” notunu düştü.

1993-1999 yılları ortasında yayınlanan Ferhunde Hanımlar’daki Müjgan rolüyle hafızalara kazınan 56 yaşındaki oyuncu Hülya Gülşen; Bizim Konutun Halleri, Havada Bulut, Keşanlı Ali Destanı, Çalıkuşu, Asla Vazgeçmem, Kırgın Çiçekler, Yüksek Sosyete üzere üretimlerde rol aldı.

INSTAGRAM PAYLAŞIMIYLA ORTAYA ÇIKTI

56 yaşındaki usta isim 16 Ağustos’ta beyin kanaması geçirdiğini açıklayarak sıkıntı günleri sevenlerinin takviyesiyle atlattığını söyledi. Kızı Naz Çağla Irmak’la verdiği pozu Instagram hesabından paylaşan Hülya Gülşen, paylaşımının altına şöyle yazdı:

”16 Ağustos 2022 de benim başıma gelmez diyeceğim bir olay yaşadım ve beyin kanaması geçirdim. Hayat bana ikinci bir talih verdi. Artık bir misyonum var; bu bahtı en hoş biçimde kıymetlendirmek. Bu yaşadığım süreçte o kadar çok teşekkür etmek istediğim kişi var ki…Öncelikle tüm sıhhat çalışanları ve tabipler, beni süratlice hastaneye yetiştiren imaj çalışanları ve canımdan çok sevdiğim kızım ???? Beni en başından beri hiç yalnız bırakmayan dostlarım???? Haberi alır almaz uçarak gelen ablam, annem, eniştem, yeğenim, Derin ve Ruba. Her gün sıhhatimi takip eden iş arkadaşlarım ve dostlarım. İnsan, bu hayat koşturmacasında ne kadar güçlü olduğunu anlamıyor, bugün çok âlâ biliyorum ki ben tam bir sevgi zenginiyim. Yeterli ki varsınız canım ailem, canım dostlarım. En büyük ricam sıhhat çalışanlarının el üstünde tutulması, onlar gecelerini gündüzlerine katan beyaz melekler???? Hayat çok hoş, bunu ortada hatırlayalım olur mu?”

KIZI DA ANNESİ ÜZERE OYUNCU

Hülya Gülşen’in kendisi üzere oyuncu olan kızı Naz Çağla Irmak ise Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Mukadderat Lokumcuzade karakteriyle tanınmıştı.


‘Beklenmedik’ bir olay getiriyor… O burçlar dikkat…


Tırnaklarınız fotoğraftaki üzereyse kansersiniz! Yüzde 80 – 90 gerçek çıkan tırnak testini çabucak yapın…


Bir Göz Seçin Ve Bilinçaltınızda Neler Var Öğrenin! İşte Bilinçaltını Okuyan o Test…

.