Togg’dan açıklama geldi: Kaç kişi ön sipariş verdi?

Geçtiğimiz günlerde teknik özellikleri ve fiyatı açıklanan Togg T10X için ön sipariş süreci başladı. Şirket, Togg T10X modelinin ön siparişi ile ilgili ilk açıklamayı yaptı.

Togg T10X ön siparişi 27 Mart’a kadar devam edecek

Togg T10X modelinde V1 ve V2 olmak üzere iki farklı versiyon bulunuyor. Şirket, ilk olarak her iki versiyonun da arkadan itişli modellerini piyasaya süreceğini açıkladı. Ön sipariş sürecinin ilk 4 saatinde toplam 7.734 kişi T10X için çekilişe katılma hakkı kazandı.

V1 modelinde sadece standart menzil sunulurken, V2 modelinde standart menzil ve uzun menzil seçenekleri mevcut. 27 Mart’a kadar ön sipariş çekilişinin devam edeceğini belirten firma, vatandaşlarımızın togg.com.tr veya Trumore mobil uygulamaları üzerinden çekilişe katılabileceğinin altını çizdi. Kullanıcıların ön sipariş için uygulama veya websitesi üzerinden Tru.ID oluşturması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Tru.ID oluşturduktan sonra ön ödeme miktarı olan 60 bin TL’yi Trumore hesbaınıza aktararak çekiliş sürecine dahil olabilirsiniz. Togg, kullanıcıların ön sipariş sürecinden çekilmek istediklerinde 60 bin TL’yi iade edeceklerini duyurdu.

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan şirket, “Bir teşekkürden 27 Mart tarihine kadar devam edecek olan ön sipariş sürecinin ilk 4 saatinde 7.734 kullanıcımız #T10X ön siparişini verdi. Bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Bu gurur hepimizin.” ifadelerine yer verdi.

Togg T10X özellikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir