Tayyip Erdoğan’ın Emeklilik Hayatından Detaylar: Yapay Zeka ile Üretilen Bu Röportaj Herkesi Çok Şaşırttı

Gündemimiz elbette yaklaşan seçimler. Cumhur İttifakı ile Millet İttifakı’nın tansiyonu giderek yükselttiği seçim gündeminde ilginç içerikler de üretiliyor. 140Journos’un yapay zeka motorları ile ürettiği Tayyip Erdoğan’ın emeklilik röportajı da bunlardan biri. Bakalım size gerçek gibi gelecek m?

YouTube yayınlanan belgeselleriyle 140Journos sevilen bir video içerik üreticisi. Daha önce de oldukça konuşulan birçok işe imza atmışlardı.

Gündemle ilgili konuların da kaçırmayan 140Journos, bu defa diğerlerinden farklı bir işe imza attı.

“140journey” olarak yeni bir seriye başlayan platform, yapay zeka motorları ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılmış bir röportaj üretti. Görsellerin de yapay zeka tarafından oluşturulduğu bu röportaja gelin birlikte bakalım

“12. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, emeklilik sonrası ilk röportajı için kendisini ziyaret eden ekibimizi çiftliğinde samimi bir şekilde karşılıyor. çiftlik, güzel doğası ve huzurlu atmosferiyle gerçekten etkileyici.”

Gazeteci: Sayın Erdoğan, emeklilik hayatına nasıl adapte oldunuz? siyasetten kopmak zor oldu mu?

Erdoğan: Başlangıçta, yoğun bir siyasi yaşamın ardından emekliliğe adapte olmak biraz zor oldu. Ancak zamanla, ailemle daha fazla vakit geçirme, doğayla iç içe olma ve kendime daha fazla zaman ayırma fırsatını değerlendirdim

Gazeteci: Emeklilikte nelerle uğraşıyorsunuz? Gelecek planlarınız nelerdir?

Erdoğan: Emeklilikte, organik tarım yaparak sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını benimsedim. Ayrıca, torunlarımla ilgileniyor ve eşimle seyahatlere çıkıyorum. Yıllardır ertelediğim projelere de zaman ayırıyorum.

Gazeteci: Şu anki hükümetin politikaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Onlara tavsiyeleriniz var mı?

Erdoğan: Kemal Bey ile geçmişte farklı siyasi görüşlere sahip olsak da, şu an Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı olarak görev yapıyor. Ancak, şunu da belirtmek isterim ki, kendisinin liderlik vasıfları konusunda ciddi şüphelerim var. Keşke ülkenin menfaatleri doğrultusunda hareket edebilecek bir lider olsa. Ama gerçekte, siyasi tarihimizde unutulmaya yüz tutacak bir isim olarak anılacaktır.

tüm röportaj ve görüntüler #midjourney ve #chatgpt yapay zeka motorları tarafından üretilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir