Survivor’ın Efsane Hoşu Müge Uzel Kasıp Kavurdu! 8 Yılda Bakın Ne Hale Geldi? Yaktın Bizi Müge!

TV8’in en çok izlenen yarışlarından olan Survivor, her yayın toplumsal medyanın gündeminden düşmüyor. Yarışmacılarıyla olay olan Survivor yeniden bir yarışmacısı ile toplumsal medyanın gündemine düştü. Survivor All Star’ın finali hala en çok konuşulanlar ortasında. Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu arkadaşları tarafından eleştirilirken, Batuhan Karacakaya’nın da paylaşımları müsabakayı öbür bir boyuta taşımıştı. Yarışmacılarıyla gündemden düşmeyen Survivor’da bu sefer Müge Uzel’i değişimi toplumsal medyaya düştü. 8 yıl evvel müsabakaya katılan hoş oyuncunun artık ki halini gören gözlerine inanmıyor. İşte Müge Uzel’in 8 yıllık değişimi.

Survivor All Star ile 2022 yılına damga vuran müsabaka hala en çok konuşulan final yayınları ortasında. Şampiyonluk hileleri ile gündemden düşmeyen müsabakanın eski yarışanları da gündeme gelmeye başladı. Özel hayatları ve açıklamalarıyla toplumsal medyanın gündeminde yer almaya devam eden Survivor, yeniden eski bir yarışmacısıyla gündeme düştü.

8 yıl evvel Survivor yarışı katılarak ünlenen Müge Uzel’in yıllar içindeki değişimi ile toplumsal medyayı salladı. Yarışa katılmadan evvel Reklamcılık okuyan hoş yarışmacı yarışma sonrasında oyunculuk ve reklam sinemalarında yer aldı. Kısa müddette büyük bit hayran kitlesine kavuşan Müge Uzel’in yıllar içindeki şaşırtan değişimi ise göz büyüledi.

2014 yılında Survivor’da yarışan Müge Uzel hoşluğu ile dikkatleri çekti. 33 yaşındaki oyuncu 8 yılda büyük bir değişim yakaladı. Instagram hesabında 300 kişilik bir takipçi kitlesine sahip olan Uzel, yeni imajı ve şekliyle herkesten tam not aldı.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Müge Uzel’in paylaşımlarına binlerce yorum ve beğeni yağıyor. Survivor’a katılmasının akabinde 8 yıl geçmesine karşın hala isminden kelam ettiren Uzel’in paylaşımları da çok argümanlı.