Silahlı Pozlarıyla Tepki Çeken Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in Geçmişindeki Bazı Detaylar Ortaya Çıktı

Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in sosyal medyadaki silahlı fotoğrafları ve özgeçmişindeki bazı detaylar tepki çekti. BirGün Gazetesi Yazarı İsmail Arı’nın Twitter’da paylaştığı bu detaylar, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı.

Mevlüt Özmen’in, İsmail Arı’ya yönelik sözleri üzerine Arı, Manisa Vali Yardımcısı’nın tüm fotoğraflarını ve özgeçmişini bir bir ortaya döktü! ?

BirGün Gazetesi Yazarı İsmail Arı, geçtiğimiz günlerde “deprem bölgesinde Menzil Cemaati’nin Cuma namazı kıldırdığını ve bu namaza kamuflajlı askerlerin ve devlet görevlilerinin de katıldığını” söylemişti.

Daily İslamist’in Twitter’da İsmail Arı’yı hedef almasının ardından Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen de İsmail Arı’ya tepki göstermişti.

Mevlüt Özmen, “Be densizler” diye seslendiği İsmail Arı’ya yönelik bu sözleri sarf etmişti.

Gazeteci İsmail Arı ise Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in sosyal medya hesabındaki silahlı fotoğrafları ve özgeçmişine dair bazı detayları paylaştı.

Arı’nın paylaştığı fotoğraflarda Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen’in elinde silahla birçok pozunun olduğu görülüyor.

Ardından İsmail Arı, Özmen’le ilgili bütün detayları bir bir döktü ortaya. FETÖ’den gözaltına alındığını ve öncesinde de AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.

“Deştikçe neler çıkıyor” diyen Arı,

Vali Yardımcısı’nın gözaltına alındığı dönemden haberleri de paylaştı…

Tabii Türkiye Cumhuriyeti’nin Vali Yardımcısı’nın bu pozları ve özgeçmişi karşısında insanlar da tepkisiz kalamadı…

?

Sabah Gazetesi, “Mevlut Özmen’in örgüt üyesi kimliğini gizlemek için 15 Temmuz Gecesi Demokrasi nöbeti tutma pozu verdiğini” söylemişti…

?

?

?

?

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir