Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin ilinde uzun yıllardır nakliyat hizmeti veren Evren Nakliyat, nakliyat sektörüne büyük bir soluk kazandırdı. Mersin evden eve nakliyat sektöründe öncü firmalardan birisi olan Evren Nakliyat firması evden eve ve şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir.

Mersin asansörlü nakliyat hizmeti veren firmalardan birisi olan Evren Nakliyat firması her bütçeye uygun hizmet vermektedir. Taşıma öncesinde tüm eşyalarınızı sigorta kapsamına alan firma olası bir kaza durumunda tüm eşyalarınızı karşılamaktadır.

Mersin Evren nakliyat firmasında her şey saat gibi işler. İlk önce size uygun fiyat verilir. Anlaşma dahilinde ekibimiz eşyalarınızı önce paketleyip ambalajlar. Sağlam ve tek kullanımlık ambalaj malzemeler ile kırılacak eşyalar güzelce paketlenir. Taşıma öncesinde tüm eşyaların temiz ve güvenli bir şekilde taşınması için gerekli tüm önlemler alınır. Size taşıma için uygun bir takvim belirlenir. Bu takvime göre eşyalarınız gününde ve zamanında usulüne uygun bir şekilde taşınır. Asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmamıza sizleri de bekliyoruz.