Melek Baykal gözyaşlarına boğuldu: Sözleri yürek yaktı!

Metin Uca’dan acı haber geldi. Yazar ve sunucu Metin Uca 62 yaşında hayatını kaybetti. Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken yaşadığı rahatsızlık sonrası trafik kazası geçiren ve hastaneye kaldırılan Uca’nın şah damarlarının tıkalı olduğu tespit edilmişti.

Hastanede günlerdir tedavi gören Uca, entübe edilmişti. Acı haber gece saatlerinde geldi. Uca’nın vefat haberini menajeri Kübra Kalem Baykara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Baykara paylaşımında, “Metin Ucamızı kaybettik. Kalbimiz acıyor” ifadelerini kullandı.

Usta televizyoncunun vefatının ardından sanat camiası yasa boğuldu. Bunlardan biri de usta oyuncu Melek Baykal oldu. Halk TV’ye bağlanan Baykal, gözyaşlarına hakim olamadı. Usta oyuncu arkadaşı Metin Uca hakkında şunları dile getirdi:

“Bu sabah kap kara bir güne uyandık. Metin çok özel bir adamdı. Çok özel bir dosttu. Türkiye için çok gerekli insanlardan biriydi. Çok Atatürkçü çok Cumhuriyetçi biriydi. Kadınların arkasında duran çocukları koruyup koruyan başka türlü bir adamdı. Gerçekten çok üzgünüm. Onu çok arayacağız. Çok özleyeceğiz ve sevgili Metin seni unutmayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx