Güldür Güldür’den Ayrılan Onur Buldu’nun Yeri Doldu! Bakın Hangi İsim Geliyor? Karısı Paklar Apartmanı’nın Yıldızı Çıktı

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’da yaşanan Onur Buldu ayrılığı sonrası gözler yerine gelecek isme döndü, takımda yeniliğe giden imal yeni isimlerle anlaştı. Onur Buldu’nun yeni projesinden ötürü ayrılma kararı sonrası yerine gelecek isim de aşikâr oldu. Bakın BKM takımına hangi isimleri dahil etti?

GÜLDÜR GÜLDÜR YENİ İSİMLERLE BOMBA ÜZERE GELİYOR

BKM bünyesinde skeçlerini Show TV’de yayınlayan Güldür Güldür Show, her hafta izleyicisini kahkaha tufanına boğarken, Onur Buldu’nun ayrılık haberi sevenlerini üzmüştü.

Bilal karakter ile hafızalara kazınan Buldu, dizi projesiyle ekranlara geleceği tez edildi. Ayrılık haberi sonrasında üretim yeni isimlerle anlaştı. Eski oyuncularından birini de bünyesine katan üretimin takımı bakın nasıl?

ONUR BULDU AYRILIĞI UNUTTULDU! BAKIN YERİNE KİM GELİYOR

Son periyotlarda politik skeçleri ile gündemde yerini alan Güldür Güldür Show, 6’lı masa ve Nebati skeçleri ile herkesi kahkahaya boğmuştu. İktidar ve muhalefeti mizahlarına katına takımda Onur Buldu ise Ahmet Davutoğlu, karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Ekipte oynadığı tiplemelerle kısa müddette yıldızı parlayan Buldu, yıldıra çalıştığı grubuna veda etti. Dizi projesinde yer alacağı tez edilen Buldu, şimdi bu haberlere ait bir açıklama yapmadı. Üretimin yeni isimler, takımına dahil etmesiyle bu tezi güçlendi.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW GRUBU YENİLEDİ

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal moderatörlüğünde yayınlanan skeçler hafta izleyicisini güldürmeye devam ediyor.

Ekipte ayrılıklar yaşansada kısa müddette toparlandı. Onur Buldu’nun ayrılmasıyla yerine gelen isim de belirli oldu.

Eski ve yeni takımıyla skeçlerine devam edecek olan Güldür Güldür’ün takımına Fazilet Yener yine dahil olurken, usta isim Hasibe Eren ve yeni bir soluk getirirken Gürhan Altundaşar da yer alacak

.Yeni skeçler de merakla beklenmeye başladı. Gelen isimlerin hangi karakterleri canlandıracağı araştırılmaya başladı.

Onur Buldu’dan şimdi bir açıklama gelmedi.