Galatasaray’da Dursun Özbek ve takımına tarihi yetki

Galatasaray Kulübünde idare şurasının, gayrimenkul ve taşınmazların kıymetlendirilmesi için yetki istediği harikulâde genel konsey toplantısı yapıldı. Sarı-kırmızılı topluluk, Dursun Özbek ve grubunun tüm yetki isteklerini kabul etti.

İŞTE VERİLEN YETKİLER

Galatasaray Genel Heyeti’nde Dursun Özbek ve idaresinin, Galatasaray Adası’yla ilgili yetki talebi oy çokluğuyla kabul edildi.

Dursun Özbek ve idaresinin, Florya toprağı ile ilgili yetki talebi oy çokluğuyla kabul edildi.

Kemerburgaz’da yeni kamp tesis kurmak için istenen yetki oy çokluğu ile kabul edildi. Ayrıyeten Mecidiyeköy binası ile ilgili istenen yetki de oy çokluğu ile kabul edildi.

Dursun Özbek ve idaresinin, yeni taşınmazlar alınması ilgili yetki talebi oy çokluğuyla kabul edildi.

DURSUN ÖZBEK: “ÇOK MUTLUYUM”

Dursun Özbek, yetki almalarının akabinde “Değerli Galatasaraylılar, sevgili kardeşlerim… İnsanların hayatında çok memnun oldukları periyotlar vardır. Benim hayatımda en keyifli olduğum devir, bu akşam ve buna benzeri akşamlar. Hepinizi seviyorum. Mutluluğum nereden geliyor biliyor musunuz? Elbette ki projeleri sunduk, onayladık. Birinci kere benim katıldığım genel heyetlerde kardeşliğin ve barışın genel şuraya sirayet ettiğini görüyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum.” açıklamasını yaptı.