Fulya Zenginer: Bu işin sponsoru olmaz

2019 yılında grafik sanatkarı Kuntay Tarık Cihan ile evlenen oyuncu Fulya Zenginer, üç gün evvel anne olmuştu. Oğlu ile fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaşan Zenginer, bir takipçisinin “Doktorunuzdan ve hastaneden şad musunuz?” sorusuna da cevap verdi.

2019 yılında dünyaevine girdiği grafik sanatkarı Kuntay Tarık Cihan ile keyifli bir evlilik sürdüren Fulya Zenginer, 23 Mayıs’ta oğlu Milan’ı dünyaya getirmişti.

Zenginer, müjdeli haberi “15 saatlik kuvvetli bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu… Toparlanmaya çalışıyorum sevginizi ve dualarınızı hissediyorum ” kelamlarıyla duyurmuştu.

Oğluyla birlikte hastanede çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan oyuncu, bir takipçisinin “Doktorunuzdan ve hastaneden şad musunuz?” sorusuna şu karşılığı verdi:

“Bunun işbirliği, sponsoru olmaz. Bence bu tip işbirlikleri etik değil. Doğum sürecimde de hastane ve grubundan şad kaldım. Olağan doğum yapmak için diretmem üzerine tüm hemşireler, ebeler sancılı 15 saatimde tüm tatlılıklarıyla, pozitiflikleriyle daima yanımda oldu, doğum sonrası süreçte de öyle…”